Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Sada žlutých cvičebních pásů RXT

Výrobce:
Inny
Varianta:
univerzální velikost
produkt není dostupný
Popis produktu

Sada žlutých cvičebních pásů RXT RX-T je sada pásů, kterou můžete využít k provádění mnoha cviků pomocí vlastní váhy a gravitace. Sada zahrnuje cvičební pásy s úchyty a kovovou karabinou, dveřní madlo a síťku.

Rukojeti jsou potaženy pěnou, která minimalizuje sklouznutí rukou během cvičení. RX-T disponuje plynulým nastavením délky, čímž můžete rychle přizpůsobit cvičení podle potřeby.

Cvičením s RX-T se efektivně vypořádáte s gravitací a využijete vaši vlastní váhu. To se projeví v rovnoměrném posílení svalů a menším zatížením kloubů a páteře. Důsledkem je zlepšení síly, rovnováhy, ohebnosti, vytrvalosti a celkové kondice. Navíc, díky použití pásů RX-T, pracujete současně s mnoha svalovými skupinami, včetně těch hlubokých, které jsou odpovědné za správnou posturu a stabilitu těla. Trénink s pásy RX-T je vhodný pro všechny bez ohledu na jejich fyzickou kondici. Můžete jednoduše upravit obtížnost cviků změnou úhlu těla vzhledem k zemi. Tento produkt je ideálním zástupcem moderního cross-fitového tréninku. Model RX-T je vyroben z odolných materiálů, které zajišťují bezpečnost a pohodlí uživatelů. Celá sada váží méně než kilogram a snadno se vejde do malé tašky, která je součástí sady. Montážní systém je uživatelsky přívětivý a umožňuje vám svobodně si vybrat místo pro trénink, což vám dodává pocit svobody a zvyšuje motivaci k cvičení. Specifikace:

Nastavení popruhu: 200 - 290 cm Délka ramene: 100 - 145 cm Šířka rukojeti: 13 cm Sada obsahuje: Popruh s kovovou karabinou Popruhy s pěnovou rukojetí Dveřní madlo Síťku Maximální zatížení: 250

Kategorie zařazení

Doporučujeme k Sada žlutých cvičebních pásů RXT