Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Oblečení na kolo

Šlapat na kole, zvlášť pokud jste sváteční cyklista, můžete samozřejmě i v běžném oblečení. Jestliže však svůj šatník obohatíte o cyklistický dres, kraťasy, cyklistické tričko nebo cyklo rukavice, bude se vám tento sport provozovat v mnohem větším komfortu.

Kvalitní cyklistické oblečení musí dobře odvádět pot od pokožky a tím vás udržovat v suchu. Má vliv na váš výkon i prožitek z jízdy.

Cyklistické oblečení je vyrobené z funkčních materiálů. Cyklistické bundy mívají navíc větrací panely a reflexní prvky, prodloužená záda, což platí i pro cyklistická trička. Bundy na kolo mají také prodloužené rukávy a aerodynamický střih, který vás nebude omezovat.

Cyklistické kraťasy a kalhoty mají na nejvíce namáhaných místech vyztužení zabraňující odření. Některé cyklistické kalhoty či legíny a kraťasy bývají opatřeny cyklistickou vložkou pro komfortnější jízdu.

V nabídce SportPro.cz naleznete také cyklistické rukavice s polstrovanými dlaněmi.

Špatně zvolené cyklo oblečení vám může při jízdě na kole překážet, kazit vám dojem z jízdy a snížit váš výkon. Nevhodné cyklistické oblečení způsobuje nadměrné pocení, přehřívání nebo naopak prochladnutí, podráždění pokožky a odřeniny.

Nepodceňujte přípravu a pořiďte si vhodné a kvalitní oblečení na kolo na SportPro.cz!