Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Batohy

Batohy jsou sice typem zavazadla, ovšem proti ostatním mají jednu obrovskou výhodu - můžeme je nosit na zádech. Vyrábí se z různých materiálů a využívají se k nejrůznějším účelům. Na SportPro.cz jich najdete několik.

Tak například turistické batohy se hodí na výšlapy do hor. Lze v nich nosit náhradní oblečení, spací pytel nebo na něj můžete připevnit karimatku. Větší variantu představují krosny, které mají větší objem, jsou vybaveny odvětráváním zad, bederním popruhem a dalšími prvky. Krosny jsou určeny pro delší pobyt v přírodě a náročnějším terénu.

Sportovní batohy zase slouží při provozování nejrůznějších sportů. Lze do nich uložit sportovní oblečení, vybavení, svačinu a v některých případech mají i vak na vodu.

Sportovní tašky s popruhem přes rameno se skvěle hodí na přenášení tréninkového oblečení či vybavení. Mají přihrádky na špinavé oblečení, popřípadě na boty.

Jednodušší variantu představují vaky na záda, které nejsou natolik funkčně propracované, nicméně poslouží na rychlý přesun věcí.

Specifickou skupinu tvoří cyklistické batohy s odvětráváním zad a mírným zakřivením zadní části.

Běžecké batohy hezky přilnou k tělu, mají nízkou hmotnost a poslouží především pro uložení drobnějších věcí.

Dle určení lze batohy rozdělit také na pánské batohy, které jsou obvykle největší, menší dámské batohy a nakonec dětské batohy o malém objemu, ve veselých barvách a designech.