Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Bundy na lyže

Pořízení dobré bundy na lyže je základem, pokud se chcete věnovat lyžování či jinému zimnímu sportu. Poskytnou vám ochranu před zimou a chladem nejenom na zasněžených svazích, ale zároveň vás také chrání před vlhkostí bez ztráty prodyšnosti.

Obvykle z hlediska výplně rozlišujeme dvě základní možnosti: lyžařské bundy s péřovou výplní a bundy na lyže se syntetickou výplní. Každá z nich má své přednosti, nicméně syntetická výplň narozdíl od peří neabsorbuje vlhkost. Peří je zase ideální pro suchou zimu.

Nabídka SportPro.cz je opravdu pestrá, a tak v ní najdete například pánské lyžařské bundy s membránou, dámské lyžařské bundy v různých barvách a designech i dětské lyžařské bundy pro ty nejmenší milovníky zimních sportů.

Pokud dáváte přednost svým osvědčeným značkám, máme pro vás připraveny například kvalitní lyžařské bundy Trespass, bundy na lyže Adidas nebo lyžařské bundy 4F.

Doplňte svůj výběr lyžařské bundy o lyžařské kalhoty či kvalitní termo prádlo a buďte na lyžování vybavení od hlavy až k patě!