Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Technologie Trespass

TRES-TEX

TRES-TEX je prodyšný a nepromokavý materiál s odolností vůči větru. Povrch materiálu je odolný a plně funkční, s úpravou, která pomáhá odpuzovat vodu. Díky spolehlivému systému vrstvení zajistí odvod vlhkosti od těla. Oblečení z tohoto materiálu je určeno pro aktivity i v těch nejnáročnějších povětrnostních podmínkách.

TRES-SHIELD

TRES-SHIELD je větru odolný a nepromokavý materiál s lepenými švy. Oblečení vyrobené z této tkaniny vykazuje vysokou kvalitu a odolnost. Funkční vrstva s povrchovou úpravou je větruodolná a vodoodpudivá. Ideální volba do nepříznivého počasí a špatných povětrnostních podmínek.

TAPED SEAMS

Jedná se o oblečení s lepenými švy, které tvoří základní prvek u nepromokavých oděvů. Tvoří je další látka zabraňující pronikání vlhkosti do švů. Oděv s lepenými švy je určený do drsnějších podmínek a silného deště.

DLX (DESIGN FOR LIFE IN EXTREMES)

Výběrová řada oblečení DLX (Design for Life in Extremes) společnosti Trespass vám poskytne tu nejlepší funkci a výkon, jaký vám outdoorové oblečení může nabídnout. Oblečení této řady si udržuje charakter využití ve venkovním prostředí a zahrnuje v podstatě vše od vnitřních vrstev oblečení přes vrchní oděvy ve špičkové kvalitě až po příslušenství. Skvělá volba pro ty, kteří vyžadují něco víc než standard.

PACKAWAY

Řada PACKAWAY je účelně navržena s cílem snadného ukládání oděvů do kompaktních rozměrů. Oblečení jednoduše uložíte bez zbytečného zabírání prostoru. Jednotlivé produkty jsou lehké a mají menší objem než ty běžné, zároveň si plně zachovávají svou funkci a kvalitu. Některé produkty se dají složit do vlastních kapes, jiné mají k dispozici tašky. Ideální volba v případě, že si nejste jisti počasím. Díky Packaway řadě můžete mít v záloze vždy dostatek oblečení s minimálním využitím místa.

INTELLIGENT

Tkaniny INTELLIGENT nabízí chytré řešení potíží způsobených během chladného počasí a zimního období. Materiál má vnitřní reflexní povrch, který zabraňuje úniku tělesného tepla. Teplo, které by jinak uniklo ven, je odráženo zpátky dovnitř. Tento inteligentní materiál zároveň snižuje celkový objem oblečení, protože nejste nuceni nosit oděv s podšívkou a mezivrstvy.

COLDHEAT

Materiál Coldheat dokáže zadržet vámi vytvořené teplo, takže se budete cítit komfortně i v těch nejnáročnějších arktických podmínkách. Jedná se o měkký, lehký a odolný materiál poskytující svobodu v pohybu.

AIRTRAP

Speciální struktura AIRTRAP je měkká, lehká, prodyšná a nežmolkující. Ideální jako všestranná střední vrstva oblečení. Materiál má skvělou pružnost, umožňuje volnost pohybu a poskytuje vzdušný prostor, který zároveň zachycuje a drží vaše tělesné teplo.

COMFORT STRETCH

Tkanina Comfort Strech vás neomezí v žádném pohybu, dokonale se přizpůsobí vašemu tělu a udrží vás v pohodlí. Tkanina s perfektní rovnováhou izolace, svobody pohybu a výkonu ve venkovním prostředí.

QUICKDRY

Technologie QUICKDRY propůjčuje materiálu schopnost rychlého schnutí a dobrého odvodu vlhkosti od pokožky, takže vás udržuje v suchu a pohodlí. QUICKDRY zajistí, že se nikdy neopotíte a nebudete muset čelit nežádoucímu pocitu chladu.

DUOSKIN

Technologie Duoskin od společnosti Trespass zajišťuje efektivní odvod vlhkosti od pokožky. V momentě, kdy se vlhkost nachází u povrchu tkaniny, rychle se odpaří ven a vaše tělo je nadále v komfortním a suchém prostředí. Materiál s těsně tkanými vlákny disponuje vysokou savostí a schopností rychlého schnutí.

DUOSKIN+

Podobně jako technologie Duoskin také Duoskin+ propůjčuje materiálu schopnost rychlého odvodu vlhkosti od těla a navíc chrání proti škodlivému UV záření. Oblečení v technologii Duoskin+ působí jako druhá kůže, zajišťuje ochranu i komfort. Byla navržena s ohledem na volný čas a cestování.

ANTIBACTERIAL

Technologie ANTIBACTERIAL využívá speciálně upravená vlákna, která bojují proti zárodkům bakterií a jejich šíření. Antibakteriální oblečení vás i během dlouhého a náročného tréninku udrží v pohodlí a čistotě, takže se budete cítit déle svěží.

MOSKITOPHOBIA

Technologie MOSKITOPHOBIA poskytuje výkonnou ochranu proti hmyzu. Materiál je napuštěný netoxickými repelentními látkami snižujícími možnost útoků hmyzu. Zároveň je také rychleschnoucí, s vysokou schopností odvodu vlhkosti při zachování maximálního pohodlí během nošení.

SUPPLEX

Technologie Supplex je součástí technologie Trespass Adventure. Materiál této technologie je měkký a komfortní, připomínající bavlnu. Zároveň je prodyšný, rychleschnoucí a voděodolný, s UV faktorem 40+.

SYMPA TEX

Technologie Sympatex představuje chráněnou značku super tenké membrány, využívající se k výrobě nepromokavého oblečení a obuvi. I přes neporézní konstrukci membrána zajišťuje optimální prodyšnost.

3-in-1

Model 3-in-1 nabízí tři možnosti vrstvení v rámci jednoho oděvu. Má odnímatelnou fleecovou vrstvu s možností přizpůsobení si vlastního mikroklima. Svrchní vrstva odpuzuje vodu a sníh. 3-in-1 nabízí ideální volbu pro toho, kdo chce jeden kus oblečení, ale se třemi technickými prvky. Vhodné na sport, turistiku i běžné nošení.

DWR

DWR je speciální povrchová úprava materiálu, díky které odpuzuje vodu a sníh a zajišťuje rychlé schnutí. Materiál ošetřený technologií DWR je odolný, vodoodpudivý a zajišťující ochrannou stěnu z vodních kapek na vnějším povrchu oděvu. Oblečení z DWR materiálu není nepromokavé, ale brání tvorbě kondenzování vody, takže se vlhkost nedostane k pokožce.

COOLMAX

CoolMax tkanina je prodyšná, měkká, skvěle odvádí vlhkost od těla, čímž udržuje pokožku v suchu, chladu a pohodlí.