Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Raketové sporty

Raketové sporty se v žádném případě neobejdou bez pálky a míčku. Řadíme sem především squash, stolní tenis, tenis nebo badminton.

Pro tenis jsou nejdůležitějším vybavením tenisové rakety. Měly by mít správné vyvážení, tvrdost i rozměr. Tenisové míčky se zase vybírají podle toho, na jakém povrchu budete tenis hrát.

Badmintonové rakety jsou k dostání v různých verzích: rekreační, pokročilé a výkonnostní.  Badmintonové míčky jsou k dostání v několika různých rychlostních skupinách.

Mezi nejrychlejší raketové sporty patří squash. Rakety na squash mají několik hmotnostních tříd a jsou určeny buď pro rekreační nebo profi hráče. Míčky na squash se vybírají podle odskoku (rychlosti).

Stolní tenis nebo také pingpong má herní vybavení označované jako pingpongová pálka nebo také raketa na stolní tenis. Mohou mít různý tvar i povrch. Jejich výběr záleží především na stylu hry a preferencích hráče. Pingpongové míčky mají jednotný rozměr, liší se však použitým materiálem.

Mezi další vybavení pro raketové sporty můžeme zařadit také sportovní tašky či potítka. Vše potřebné najdete na SportPro.cz.