Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Peněženky

Praktická i kvalitní peněženka by měla být součástí výbavy každého z nás. Ať už na hotovost, doklady nebo věrnostní, platební či kreditní karty, peněženka je praktickým doplňkem, který by nikomu neměl chybět.

Pánské peněženky doplňují image každého muže. Elegantní, kožené či sportovní peněženky pro pány poskytují rozhodně lepší místo pro uložení peněz a drobností, než kapsy kalhot. Pánské peněženky se nejčastěji vyrábí z kůže, syntetických materiálů nebo z umělé kůže. Na SportPro.cz najdete kvalitní pánské peněženky ve sportovním i elegantním designu.

Také dámské peněženky jsou praktickým společníkem pro uložení peněz a nejrůznějších drobností včetně dokladů. Kromě toho každá dámská peněženka dotváří image své majitelky. Na SportPro.cz najdete malé i velké dámské peněženky z různých materiálů od kůže, přes eko kůži až po textilní materiály.

Mít svou vlastní peněženku je tak trochu symbolem dospěláctví, a snad proto po ní jednou zatouží většina dětí. Dětské peněženky mají sice hravější barvy a vzory, nicméně i pro dítě jsou praktickým doplňkem pro uložení drobných peněz a nejrůznějších "nutností".

Vyberte si na SportPro.cz peněženky dle svého gusta a vybavte se kvalitním doplňkem, který vám bude sloužit po dlouhou dobu.