Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Golfová trička

Nejvýraznější kousek oblečení na golf jsou golfová trička. Nejčastějším střihem jsou polo trika s límečkem a zapínáním na knoflíky, přičemž bývá zvykem nosit první knoflíček rozepnutý. Další knoflíky se rozepínají jen v případě, že je teplo.

Ani golfové polo triko však nepředstavuje přísné dogma. Na golf si můžete stejně tak obléci golfová trička bez límečku, nicméně nejedná se o obyčejné tričko, které nosíte do práce nebo na procházku, nýbrž o speciální golfové tričko.

Během jara a na podzim se obvykle nosí bavlněná golfová trička s podílem elastanu, které zahřejí a zároveň jsou pružná. V létě jsou oblíbená golfová trička z umělých vláken, která dobře odvádí pot a vlhkost od pokožky těla.

Golfová trička mají obvykle delší střih, protože je zvykem je zastrčit do kalhot, a neměla by se z nich uvolnit ani během švihu při hře.

Trendy golfová pánská polo trička mají pastelové barvy, jsou jednobarevná, popřípadě s jemným vzorem, a to jak pánská, tak i dámská golfová polo trička. Potiskům se raději vyvarujte.

Na SportPro.cz najdete trička na golf po celou rodinu. Například golfová polo trika Under Armour, která jsou vždy sázkou na jistotu. Tričko můžete doplnit o golfové kalhoty, kšiltovky či golfové bundy z naší nabídky.