Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Dámské boty Garmont Dragontail LT

Výrobce:
Garmont
Materiál:
syntetické
Varianta:
EU 37
produkt není dostupný
Popis produktu

Pro pokročilou turistiku a aktivity v různém terénu jsou k dispozici mimořádně praktické a robustní turistické boty. Tyto boty jsou lehké, pohodlné a zároveň odolné proti promáčení. Nabízejí skvělý výkon bez ohledu na to, jestli jste v horách, na skalách nebo ve městě.

Přední část a pata boty jsou chráněny pryžovým návlekem, který prodlužuje jejich životnost a odolnost proti mechanickému poškození.

Boty Dragontail LT mají nový typ podrážky Vibram Q811, který zajišťuje dostatečnou přilnavost a tuhost, zejména na kamenitém terénu. Kvalita materiálů a zpracování je vysoká a stylový design je moderní. Bota je vyrobena ze silného semiše, který je odolný. Navíc je obklopena gumovou výztuhou, která ji chrání před poškozením. Alpine Tech střih těchto bot je navržen pro turisty, kteří ocení přizpůsobení noze a přesnost na stezce. Garmont Anatomically Directed Design (a. d. d. ) je technologie použitá v těchto botách, která tlumí nárazy a zajišťuje stabilitu při pěší turistice. Tato konstrukce boty bere v úvahu anatomickou stavbu chodidla, jako je asymetrický jazyk, pohodlný prostor pro prsty, vhodně zakončený límec, speciální vložky v oblasti kotníku a šněrování pro správné přizpůsobení boty noze. Vďečí za stabilní pozici nohy v botě systému Heel Lock, který se přizpůsobuje pate boty, což zabraňuje klouzání nohy a vzniku puchýřů a odřenin. Systém Lace-To-Toe Closure zaručuje, že boty perfektně padnou na nohu. Boty jsou také vybaveny speciální výztužnou vložkou Frame Flex Technology Lite, která zvyšuje pohodlí při nošení. Zajišťuje správné ohýbání nohy v klíčových oblastech. Podrážka Vibram® Q811 (SuperTrek) poskytuje ideální přilnavost na různých površích. Vibram® je specializovaná značka, která vyrábí vysoce odolné podrážky, a proto je často vybírána turisty, zejména těmi, kteří se věnují horským výpravám. Tyto boty jsou velmi praktické a skvěle se osvědčí i při nižších výstupech nebo při lehčích výpravách s nákladem. Jsou ideální pro cestovatele, kteří dávají přednost nižším botám před vysokými horskými botami. Spolehlivost těchto bot na každé horské výpravě je nezastupitelná.

Kategorie zařazení

Doporučujeme k Dámské boty Garmont Dragontail LT