Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Dámské termo kalhoty

Zejména pokud se chystáte na lyže, na sněhem zapadlé pláně či svahy, anebo do někam, kde se budete potýkat s chladným počasím, budou pro vás skvělou volbou termo kalhoty. Vytvoří základní vrstvu, díky níž se budete cítit mnohem komfortněji.

Thermo kalhoty jsou vyráběny, stejně tak jako ostatní termo prádlo, ze speciálního technického materiálu. Jeho úkolem je zajistit efektivní odvod potu od pokožky a udržet ji tak v suchu a teple.

Dámské termo kalhoty hezky přiléhají k tělu, nebudou vás omezovat v pohybu a v chladu vás příjemně zahřejí.

Na SportPro.cz najdete termo prádlo pro celou rodinu: dámské termo kalhoty, pánské termo trička, dámské termo sety či termo oblečení pro děti.

Stačí nahlédnout do našeho e-shopu a vybrat si termo kalhoty na míru vašich představ. Pánské termo kalhoty a dámské termo kalhoty ocení nejenom lidé, kteří se aktivně věnují nějakému sportu či fyzicky náročnějšímu koníčku. Termo prádlo je skvělou volbou pro kohokoli, kdo se rád cítí v teple i za těch nejextrémnějších povětrnostních podmínek. Dětské termo prádlo si již dnes získaly stejnou oblibu, jako termo prádlo pro dospělé. Hodí se například na lyže a jiné zimní sporty, při nichž je tepelný komfort velice důležitý.SportPro.cz vám nabídne termo kalhoty a jiné termo oblečení, které ocení všechny věkové kategorie.