Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Dámská funkční trika

Každé funkční oblečení, ať už to jsou dámská funkční trika či funkční kalhoty, je vyrobeno ze speciálních vláken. Jejich předností je efektivní odvod vlhkosti od pokožky či do ostatních vrstev oblečení. Pokud máte zrovna zvýšenou fyzickou zátěž a je vám horko, funkční triko dokáže od těla rychle odvést pot a udržet tak vaši pokožku v teple i suchu.

Právě z tohoto důvodu se dámská funkční trika využívají při sportovních aktivitách či tréninku. Funkční trička se stala oblíbenými i u mužů a dětí. Myslíme na všechny, a proto v nabídce SportPro.cz najdete kromě dámských také pánská funkční trika či dětská funkční trika.

Technické tričko by mělo hezky přiléhat k tělu a zajist vám zároveň komfort pohybu. Tím, že dámské funkční triko pomáhá udržovat stálou teplotu, je pak vaše tělo méně náchylné bakteriím a nemocem.

Najdete u nás celou řadu známých značek, jako například dámská funkční trika Under Armour, funkční trika Trespass, Adidas, dámská funkční trika 4F, Nike nebo Puma. Všechna jsou velice odolná, rychleschnoucí a lehká.