Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Dámské kalhoty

Že jsou kalhoty doménou pánské populace? To v dnešních dobách už dávno neplatí. Dámské kalhoty si na slunci vydobyly stejné místo jako ty pánské, vyrábějí se po celém světe a najdete je všude, kde se prodává dámské oblečení.

Sportovní dámské kalhoty Adidas, běžecké dámské kalhoty Under Armour, softshellové dámské kalhoty 4F, outdoorové dámské kalhoty Regatta nebo dámské kalhoty Nike představují jen úzký výběr nabídky, kterou najdete na SportPro.cz.

Dámské kalhoty jsou natolik oblíbené, že se dnes již běžně vyrábí v mnoha variacích. Protože pánské kalhoty mají vždy trochu jiný střih a design, od těch dámských je vždy bezpečně rozpoznáme. Z hlediska účelu se ale dámské kalhoty těm pánských hodně podobají.

Jedním z nejpohodlnějších kousků jsou bavlněné dámské tepláky, jejichž módnější varianty se běžně nosí i do práce nebo procházku. Hledáte-li kalhoty na výlety do přírody, pořiďte si dámské outdoorové kalhoty a chcete-li teplejší a odolnější variantu, pak se vám budou hodit dámské softshellové kalhoty. Milovnice zasněžených svahů zase ocení dámské lyžařské kalhoty.

Rádi byste oblékli nejenom sebe, ale také zbytek rodiny? Na SportPro.cz najdete kromě pánských a dámských také dětské kalhoty!