Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Dámské sportovní bundy

Dámské sportovní bundy

Bez dámské bundy se žádná žena neobejde, a jelikož se jedná o poměrně široký pojem, najde jich každá žena ve svém šatníku hned několik.

Bez dámské zimní bundy snad žádná žena neudělá během nejchladnějších dní v roce ani krok. Jiným typem zimního oblečení jsou dámské kabáty, které mají delší střih a dle kvality zateplení je lze nosit jak na podzim, tak v zimě. Pokud máte navíc ráda zimní sporty, oceníte vlastnosti dámské lyžařské bundy s nepromokavou membránou. Velice oblíbené jsou zejména během posledních několika let dámské softshellové bundy, hodící se na výlety do přírody i běžné nošení ke sportovně laděnému outfitu. Jakmile se trochu oteplí, ale na mikinu je přece jenom ještě trochu chladno, můžete využít vlastnosti dámské vesty, kryjící trup a chránící vás před chladem. Věnujete se běhání nejenom rekreačně? Pak se neobejdete bez dámské běžecké bundy, zvlášť, trénujete-li také v chladnějších dnech.

Sportovní dámské bundy Adidas, trekové dámské bundy Kilpi, softshellové dámské bundy Dare2B nebo sportovní dámské bundy Nike - to je jen úzký výběr z naší bohaté nabídky ze sekce dámské bundy. Nahlédněte a vyberte si dle svých představ a preferencí! V naší nabídce samozřejmě nechybí ani pánské bundy a pro ty nejmenší uživatele také dětské bundy na různá roční období.