Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Dámské běžecké boty

Kvalitní dámské běžecké boty podstatně zlepší váš běžecký výkon i pocit. Zajistí vám komfortní trénink bez nepříjemných pocitů či nepohodlí. Dámské běžecké boty by měly především skvěle sedět na noze, nikde vás netlačit ani nedřít, tlumit nárazy a šetřit vaše klouby. Vyberte si z nabídky SportPro.cz kvalitní dámské i pánské běžecké boty!

Během vašeho běžeckého tréninku noha obvykle nabyde na objemu, a proto je dobré koupit si dámské běžecké boty o půl čísla větší než je vaše běžná velikost.

Dámské běžecké boty mají obvykle jinou konstrukci než pánské. Ženy mají menší kotník a tlumící opěrky by měly vyhovovat dámským chodidlům. Kvalitní dámské běžecké boty rozhodně berou v potaz také nižší hmotnost ve srovnání s muži. Velikost bot je samozřejmě menší, což platí nejenom pro běžecké boty, ale i pro další druhy bot.

Na SportPro.cz najdete pánské i dámské běžecké boty vysoké kvality. Například dámské běžecké boty Under Armour, dámské běžecké boty Adidas či Puma, dámské běžecké boty Nike a plno dalších značek.