Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Dámské sportovní ponožky

Ať už se sportu věnujete aktivně nebo pouze svátečně, sportovní ponožky by vám v šatníku neměly chybět. Je docela jedno, jakému konkrétnímu sportu se věnujete, protože sportovní ponožky jsou univerzálním kouskem oblečení.

Dámské sportovní ponožky by měly v první řadě být dostatečně komfortní a prodyšné. Měly by být natolik kvalitní, že vydrží i vyšší zátěž a nápor během vašich sportovních aktivit. Na dámské sportovní ponožky jsou kladeny větší nároky než na ty klasické, a proto je jejich materiál i zpracování rozdílné ve srovnání s tím, co nabízí klasické dámské ponožky.

Dámské i pánské sportovní ponožky mají obvykle zpevněnou oblast špičky a paty, jsou také vyráběny z materiálů, které zabraňují tvorbě zápachu. Oblast chodidla sportovní ponožky by pak měla dobře ventilovat a zajistit dobrou prodyšnost.

Dámské sportovní ponožky Adidas, dámské ponožky Puma či sportovní dámské ponožky Nike a 4F jsou v této oblasti již ověřenou kvalitou a všechny tyto i další jiné najdete na e-shopu SportPro.cz.