Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Pánské golfové boty

Každý sport je něčím specifický a pro golf to platí dvojnásob. Je elegantní a stylový, a stejně jako ostatní sporty, vyžaduje i golf určité vybsvení. Na SportPro.cz najdete pánská golfová trika, pánské golfové boty či pánské golfové kalhoty. Golfové oblečení a boty na golf máme samozřejmě i pro ženy a děti.

Každé golfové boty by měly poskytnout dobrou oporu vašim nohám. Obvykle se dělí na spikové a bezspikové, přičemž spiky jsou jakési hroty umístěné na podrážce golfové boty. Poskytnou vám lepší oporu nejen při odpalu, ale hůře se v nich chodí. Spiky se do trávy dokáží zarýt podobně jako kopačky.

Vzhledem k tomu, že golf se často hraje i na mokrém trávníku, měly by pánské golfové boty být nepromokavé. Ideální jsou proto pánské golfové boty s membránou GORE-TEX, která botám zajistí voděodolnost bez ztráty prodyšnosti.

Na SportPro.cz nezapomínáme ani na ty nejmenší hráče, a proto máme v nabídce také dětské golfové boty. Osvědčenou kvalitu představují pánské golfové boty Under Armour, které najdete v naší nabídce.