Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Pánské běžecké boty

Kvalitní běžecké boty mají podstatný vliv na váš trénink. Pánské běžecké boty z nabídky SportPro.cz vám poskytnou dokonalý komfort.

Každé kvalitní pánské běžecké boty by měly především perfektně sedět na noze a svou konstrukcí tlumit dopady a šetřit vaše klouby. Běžecké boty, ať už pánské či dámské, se obvykle pořizují o půl čísla větší, protože při běhu se mírně zvětšuje noha.

Pánské a dámské běžecké boty se od sebe v určitých detailech liší. Dámský kotník je menší a běžecké boty proto musí ženám poskytnout dobrou oporu v téhle oblasti. Ženy mají také nižší hmotnost než muži a pánské běžecké boty jsou této vyšší hmotnosti konstrukčně uzpůsobeny.

SportPro.cz samozřejmě pamatuje i na ty nejmenší běžce, a proto v naší nabídce najdete také dětské běžecké boty. I tyto boty na běh musí zajistit potřebné vlastnosti pro komfortní sportování.

Naše nabídka zahrnuje například pánské běžecké boty Under Armour, pánské běžecké boty Adidas, Reebok, běžecké boty Nike nebo pánské běžecké boty 4F. Nahlédněte do naší bohaté nabídky a vyberte si ty pravé!