Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Pánské kraťasy

Přestože všichni nemusí být zrovna příznivci krátkých kalhot, tvoří již pánské kraťasy pevnou součást šatníků téměř každého muže. Využít je můžete nejenom v horkých letních dnech, ale i pro trénink v hale anebo na domácí nošení.

Podle typu sportu, který hodláte provozovat, lze pánské sportovní kraťasy rozdělit na několik základních typů. Pánské teplákové kraťasy jsou úžasně pohodlné a oblíbené snad u všech věkových kategorií. Pánské běžecké kraťasy jsou zase nezbytností, hodláte-li se věnovat běhu nejenom svátečně. Jízdě na kole jsou uzpůsobeny pánské cyklistické kraťasy a nesmíme zapomenout ani na pánské plavecké kraťasy a šortky, vyrobené z rychleschnoucích materiálů.

Pánské i dámské kraťasy nabízíme v pestrém výběru. Dětské kraťasy různých designů a vzorů zase udělají radost těm nejmenším.

Dáváte-li přednost osvědčeným značkám, pak jste na SportPro.cz správně. Máme pro vás v nabídce pánské kraťasy Nike, běžecké dámské i pánské kraťasy Under Armour, golfové kraťasy stejné značky nebo sportovní pánské kraťasy Puma a Adidas.