Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Pánská golfová trička

Pánská golfová trička

Mezi nejvýraznější oblečení na golf patří bezesporu golfové polo tričko s límečkem a zapínáním na knoflíčky u krku. Protože při golfu se stále uplatňuje jistý dress code, potřebovat budete také golfové kalhoty a samozřejmě také golfové boty.

Pro pánská golfová polo trička platí, že poslední knoflíček bývá rozepnutý. Ty další se rozepínají pouze v případě, že je hráči horko.

Pánské golfové tričko působí elegantně a lze ho nosit také při jiných příležitostech nebo na běžné nošení. Jsou šitá z funkčních materiálů, které dobře odvádí pot od těla a udrží vás v suchu i teple.

Pánské golfové tričko mívá obvykle delší střih, protože je zvykem zahrnovat ho do kalhot, z nichž by se nemělo vyhrnout ani při odpalu či kdykoli během hry.

Trendy golfová pánská polo trička mají pastelové barvy, jsou jednobarevná, popřípadě s jemným vzorem, a to jak pánská, tak i dámská golfová polo trička. Potiskům se raději vyvarujte.

Na SportPro.cz najdete trička na golf po celou rodinu. Například golfová polo trika Under Armour, která jsou vždy sázkou na jistotu. Tričko můžete doplnit o golfové kalhoty, kšiltovky či golfové bundy z naší nabídky.