Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Trekingové hole Nils Extreme Nordic Walking

Materiál:
hliník 6061
Varianta:
univerzální velikost
produkt není dostupný
Popis produktu

Hole Nils Extreme Nordic Walking NW607 modré NW607 Nils Extreme je teleskopická tyč s jednoduchým a rychlým nastavením délky podle vaší výšky. Tyto hole mají ergonomickou rukojeť s nastavitelným úchopem a protiskluzovou povrchovou úpravou.

Díky vyměnitelným krytkám a talířkům je možné je používat na různých typech povrchu, včetně asfaltu, trávy, sněhu, písku a bláta.

Nordic Walking je populární forma chůze s holemi, založená na technice vyvinuté finskými lékaři a sportovci. Tato aktivita kombinuje pohyb podobný běhu na lyžích se sportovní chůzí a zapojuje různé svalové skupiny včetně hýždí, nohou, paží, ramen, hrudníku a břicha. Díky této komplexní fyzické aktivitě můžete zlepšit svou celkovou kondici. Parametry:

Dvě dvoudílné tyče s nastavitelnou výškou od 87 do 140 cm Hmotnost: 499 g Materiál: hliník 6061 Ergonomická rukojeť z korku a PP Neoprenové rukavice na ruku s nastavitelnou velikostí Čepel: kalená ocel Přídavné hroty: Ano, obsahuje dva gumové hroty pro chůzi na asfaltu a dvě vyměnitelné desky pro měkký povrch Možnost zakoupení vyměnitelných hrotů a destiček Obálka: Ne Poznámky: Certifikáty, normy, záruka 24 měsíc

Kategorie zařazení

Doporučujeme k Trekingové hole Nils Extreme Nordic Walking