Sportovní trička

Sportovní trička jsou bezesporu neodmyslitelnou součástí každého, kdo se jenom trochu věnuje nějakému sportu. Sportovní modely triček samozřejmě také skvěle poslouží i pro běžné nošení. Co přesně odlišuje sportovní tričko od běžného? Především je to střih a materiál. Právě díky kvalitnímu materiálu sportovní trička dokáží dobře odvádět pot od těla, jsou prodyšnější a rychleji schnou. Kromě toho je jejich konstrukce uzpůsobená větší námaze při sportovních aktivitách. Některé modely jsou navíc doplněny o mesh panely, zvyšující prodyšnost. Často se pro sportovní trička také využívají ploché švy, které eliminují riziko oděru pokožky a jsou při nošení pohodlnější.

Sportovní tričko je nejideálnější vybírat podle druhu sportovní aktivity, které se hodláte věnovat. Z našeho výběru vám můžete nabídnout například běžecká trička, golfová trička a ženami často vyhledávaná fitness trička. Zda zvolíte sportovní tričko v obepnutém střihu, oversize top nebo kratší tričko odhalující pupík, záleží jenom na vás.

Dámská sportovní trička se od těch pánských liší především střihem. Musí samozřejmě vyhovovat proporcím ženy a také dobře sedět, aniž by vás jakkoli omezovalo v pohybu. Stejná zásada samozřejmě platí i pro pánská sportovní trička. V obou případech však platí, že sportovní tričko nemusíte nutně využívat jenom na workout, ale je ideální volbou také pro výšlapy do hor nebo procházku lesem. Dětská sportovní trička se mimo sport zase skvěle hodí na tělocvik, ale i běžné nošení.

Nabízíme kvalitní sportovní oblečení prestižních značek, a proto naše nabídka zahrnuje především trička Under Armour, Trespass nebo 4F. Věříme, že u nás najdete svůj ideální kousek, ať už byste svůj šatník rádi obohatili o golfové tričko, tričko pro fitness nebo běh.