Tílka

Sportovní tílka, ať už bavlněná nebo funkční, jsou neodmyslitelnou součástí šatníku nejenom v případě, že se sportovním aktivitám hodláte věnovat během léta a za slunečného a teplého počasí. V zimě mohou skvěle posloužit jako spodní vrstva oděvu a své využití najdou také při halových sportech, fitness nebo v posilovně.

Od klasických tílek se sportovní tílka liší především materiálem, střihem, konstrukcí a také designem. Obvykle jsou vyráběna z rychleschnoucích materiálů, která dobře odvádí vlhkost od pokožky a snáze schnou, takže nemáte pocit mokra ani při větší zátěži. Často jsou v jejich konstrukci využívány ploché švy, které snižují riziko oděru pokožky.

Velmi oblíbená jsou dámská sportovní tílka určená pro konkrétní sportovní kategorii, například fitness tílka či běžecká tílka. Střihy jednotlivých modelů jsou různé od těch klasických, přes tílka s vykrojenými zády až po funkční kompresní tílka, která přiléhají k tělu jako druhá kůže.

V naší nabídce najdete kvalitní tílka Under Armour, která nabízí naprosto bezkonkurenční komfort. Mají totiž hned několik zásadních technologických novinek, díky nimž tato sportovní tílka poskytují výjimečný komfort. Například díky materiálové úpravě Anti-odor materiál zabraňuje tvorbě bakterií způsobujících zápach, takže zůstanete mnohem déle svěží. Špičková technologie MTS zase odvádí pot od pokožky, takže déle zůstanete v suchu. Neméně jistě oceníte také vlastnost 4-Way Stretch, která zajišťuje flexibilitu materiálu v příčném i podélném směru.

Naše nabídka zahrnuje kvalitní pánská i dámská sportovní tílka nejenom značky Under Armour, ale také Trespass nebo 4F.