Doručení za 39 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Pánské sálové boty na házenou Mizuno Wave Stealth Neo

Výrobce:
Mizuno
Varianta:
46,5
produkt není dostupný
Popis produktu

Boty na házenou Mizuno jsou zárukou špičkové kvality. Jsou určeny do haly a poskytují výjimečné pohodlí, stabilitu i návratnost energie, pomohou vám k vyšším skokům a vynikajícím výkonům.

Ideální model pro špičkové hráče házené, kteří požadují pevnou obuv s perfektním odpružením a velmi dobrou stabilitou.

Boty jsou vybaveny nejnovější inovativní technologií Mizuno Enerzy, zajišťující návratnost energie, vyšší odraz a lepší hbitost.

Boty mají tkaný vršek a bezešvý vnitřek.

Technologie:

Mizuno Wave - jedinečná technologie vyvinutá a patentovaná společností Mizuno. Kombinuje dvě základní funkce při běhu: tlumení a stabilizaci. Speciálně navržená, lehká a kompaktní deska Wave rozptyluje nárazové síly na větší plochu a poskytuje vynikající tlumení. Technologie Wave se zabývá také stabilitou nohy tím, že mění konstrukci vnější a vnitřní části boty a zabraňuje stlačení mezipodešve v oblastech s nejvyšším tlakem. Použití vložky Mizuno Wave zaručuje expresní odezvu a zvyšuje výkonnost boty. Materiál mezipodešveMizuno Enerzy, který poskytuje vynikající měkkost a odraz a je také velmi odolný. DynamotionFit - Systém DynamotionFit využívá pokročilé biomechanické principy a zachycuje individuální principy pohybu uživatele. Výrobky Mizuno tak maximálně spolupracují s uživatelem. Mizuno Intercool - jedinečný ventilační systém umístěný po celé délce mezipodešve, který snižuje zahřívání a hromadění vlhkosti uvnitř boty. DynamotionGroove - Technologie Dynamotion Groove na podrážce zajišťuje skvělou přilnavost, zejména při bočních pohybech. Vyjímatelná stélka - Anatomicky tvarovaná stélka pro větší pohodlí a odpružení. Dura Shield - chrání prsty a zvyšuje odolnost boty ap+ - Přidané komponenty v podšívce bot Mizuno poskytují úžasný pocit při běhu. Odolná podrážka zvyšuje odpružení a zajišťuje lepší odolnost. KURA LINER - Měkčí a odolnější patní vložka, která zvyšuje pohodlí jezdců používajících chrániče kotníků a všechny druhy stabilizátor

Kategorie zařazení

Doporučujeme k Pánské sálové boty na házenou Mizuno Wave Stealth Neo