Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Pánské lyžařské rukavice

Lyžařské rukavice nenosíme jenom proto, aby nás zahřály. Mají vaše ruce také chránit a udržet je v teple po celou dobu, kdy se pohybujete na zasněžených svazích. Pánské lyžařské rukavice nabízíme v klasické prstové nebo palcové variantě.

Kvalitní materiály, ze kterých jsou lyžařské rukavice vyráběny, navíc dokáží dobře odvést pot a vlhkost od pokožky. Některé pánské lyžařské rukavice se budou hodit také na snowboard a jiné zimní sporty, nicméně je lepší vybírat vždy zimní rukavice pro konkrétní sport. Pánské lyžařské rukavice jsou obvykle opatřeny speciálními technologiemi pro bezpečný a snadný úchop lyžařské hůlky. Pánské snowboardové rukavice by zase měly mít kvalitní vyztužení vzhledem k případnému kontaktu se svahem.

Pánské lyžařské rukavice jsou obvykle vyráběny v jednoduchém designu, zatímco dámské lyžařské rukavice jsou barevnější a především velikostí uzpůsobené dámské ruce. Dětské lyžařské rukavice jsou taktéž barevné, popřípadě s nejrůznějšími vzory. Na SportPro.cz můžete pořídit lyžařské rukavice pro celou rodinu!