Sportovní oblečení

Sportovní oblečení

Vyznáváte aktivní styl života a zároveň si potrpíte na kvalitní sportovní oblečení? Pak jste u nás ve SportPro správně. Nabízíme totiž produkty prestižních značek, takže můžete vybírat například sportovní oblečení 4F, Trespass nebo oblečení Under Armour s propracovanými střihy, funkčními detaily a z kvalitních materiálů. Protože většina z nás má na sportovní oblečení vysoké nároky, čekáme od něj i speciální funkce, jako například větruodolnost, nepromokavost či perfektní prodyšnost nebo schopnost rychlého schnutí. Proto se u jednotlivých kousků sportovního oblečení z nabídky SportPro setkáte s řadou jedinečných funkčních materiálů a speciálních technologií.

Ve fitness oblečení je velice důležité cítit se pohodlně, abychom se mohli plně soustředit na každý pohyb. Kalhoty, které vás omezují v pohybu, nebo tričko, které už dávno není funkční a můžete ho po pár minutách tréninku ždímat, rozhodně není žádoucí. Kvalitní fitness pánské oblečení a ženy byste na sobě neměli takřka ani cítit.

Další specifickou kategorií je lyžařské oblečení. To by vám při zimních sportovních aktivitách mělo poskytnout především dobrý tepelný komfort a ochranu před povětrnostními podmínkami. Konkrétně by materiál, z něhož je lyžařské oblečení vyrobeno, měl splňovat nároky na voděodolnost, větruvzdornost a dobrou prodyšnost bez ztráty tepla. Dětské lyžařské oblečení by mělo dle uvedených velikostí dítěti daného věku dobře sedět a zároveň mít design, který malé sportovce zaujme i esteticky. Pravidlo o pohodlnosti samozřejmě platí také pro pánské a dámské lyžařské oblečení.

Speciálně pro hru na zeleném pažitu bylo vytvořeno golfové oblečení, které má svůj specifický design, styl i vlastnosti. Dámské golfové oblečení zahrnuje například golfové sukně či dámské golfové kšiltovky s nízkým profilem, poskytující ochranu před slunečními paprsky. V sekci dětské golfové oblečení zase najdete padnoucí kalhoty či golfové mikiny pro malé nadšence do tohoto sportu. Symbolem pro pánské golfové oblečení je samozřejmě polo tričko s límečkem, pohodlné kalhoty a golfové boty. V naší nabídce najdete například golfové oblečení Under Armour, které má jedinečný styl a špičkovou kvalitu. Díky využitým technologiím a materiálům v kombinaci s promyšlenými střihy vám při hře poskytne výjimečný komfort a neomezí vás v žádném pohybu.

Zejména v poslední době je oblíbeným sportem běh, a proto není divu, že právě běžecké oblečení je tolik vyhledávané. K běhání v podstatě ani nic víc, než kvalitní běžecké oblečení nepotřebujete. Pokud jste už někdy v minulosti vyzkoušeli provozovat běh v kvalitním běžeckém oblečení, pravděpodobně jen těžko se budete chtít vrátit ke klasické teplákové soupravě. Běžecké oblečení je lehčí, vyrobené z funkčních materiálů, mezi jejichž vlastnosti patří například schopnost rychlého schnutí. Běžecké oblečení Under Armour je navíc vylepšeno nejrůznějšími technologiemi, jako například Anti-odor zabraňující vzniku zápachu. Dámské běžecké oblečení vám bude hezky sedět a navíc splní vaše nároky na pohodlí a komfort, stejně jako pánské běžecké oblečení různých kategorií, ať už to jsou běžecká trička, kraťasy nebo bundy. Dětské běžecké oblečení může vaše dítko využít taky na tělocvik.

Vynechat nesmíme ani fotbalové oblečení, které, vzhledem k tomu, že fotbalový trénink probíhá po celý rok, zahrnuje různé kousky oblečení od fotbalových kraťasů, přes trička a bundy až po čepice.

Ať už se hodláte věnovat běhání, lyžím nebo cvičení v posilovně, věřte, že kvalitní sportovní oblečení je základem pro každou aktivitu. Díky kombinaci funkčních materiálů, využitých technologií a promyšlených střihů vás sportovní oblečení nebude omezovat v pohybu, poskytne vám patřičný komfort a vy jeho vliv pocítíte na sportovním výkonu, který bude o poznání lepší. Díky bohatému výběru všech různých designů a zpracování se budete ve sportovním oblečení cítit dobře nejenom po funkční stránce. Dámské sportovní oblečení má jemnější vzhled a něžnější vyznění designu. Pánské sportovní oblečení na vás bude působit profesionálně a zvýší váš sportovní výkon. A v neposlední řadě dětské sportovní oblečení pro malé sportovce, funkční i kvalitní a zároveň ve veselých barvách a hravém designu. Neomezujte se a vyberte si u nás sportovní oblečení na míru vašich představ!