Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Kolenní stabilizátor Body Sculpture

Výrobce:
Body Sculpture
Varianta:
univerzální velikost
659  599 
ks
Popis produktu

Stabilizátor kolene BNS 7205E má za úkol posílit, chránit a zahřát koleno a zlepšit krevní oběh. Poskytuje silnou kompresi a ochranu měkkých tkání, laterálního menisku a čéšky. Je doporučován při poruchách čéšky a jako univerzální posilovač kloubů.

Popis produktu:

Kolenní ortéza BNS 7205E je speciálně tvarované měkké škrtidlo s neoprenovou výztuhou kolenní čéšky.

Patelární ortéza je z vnitřní strany potažena froté ručníkem, což zvyšuje pohodlí. Stabilizátor posiluje, chrání a zahřívá koleno a zlepšuje krevní oběh. Speciální tvar a pružnost materiálu spolu s suchým zipem umožňují přesné nastavení stabilizátoru na koleno. Ortéza je vyrobena z prodyšného neoprenu s lemovaným okrajem pro zajištění plného pohodlí. Přední umístění stabilizátoru brání dalším poraněním způsobeným tahem. Univerzální velikost (67 x 27 cm). Na kolenní ortézu BNS 7205E je poskytována záruka 24 měsíců.

Použití:

Neopren uvolňuje terapeutické teplo, které snižuje bolest a urychluje hojení. Stabilizátor poskytuje silnou kompresi a ochranu měkkých tkání, laterálního menisku a čéšky. Neoprenová podložka poskytuje vynikající oporu kolenní čéšky. Doporučuje se při poruchách čéšky a jako obecná podpora kloub

Kategorie zařazení

Podobné k Kolenní stabilizátor Body Sculpture

Doporučujeme k Kolenní stabilizátor Body Sculpture