Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 Kč.

(+420) 774 759 760
Po-Pá: 8-16 h

Fitness expandér Body TrimmerBody Sculpture

Výrobce:
Body Sculpture
Varianta:
univerzální velikost
529  479 
ks
Popis produktu

Fitness expandér Body Trimmer BB 2022 Nepostradatelný nástroj pro protahování svalů paží, hrudníku, břicha, zad a pánve. Nastavitelná délka expandéru usnadňuje přizpůsobení obtížnosti a zajišťuje efektivnější a pohodlnější trénink.

Popis produktu:

Nepostradatelný nástroj pro protahování svalů paží, hrudníku, břicha, zad a pánve Nastavitelná délka elastického pásu usnadňuje přizpůsobení obtížnosti pro efektivnější a pohodlnější cvičení Nastavitelná délka gumy od 124 do 220 cm Délka rukojeti: 11,5 cm Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů Pohodlné rukojeti z pěny Barva rukojeti: černá a šedá Patentovaná technologie

Určení: Tento jednoduchý nástroj se skládá z odolné latexové pryže a dvou pevných rukojetí.

Použití pryže je velice široké. Skvěle nahrazuje práci na stroji a je ideální pro protahovací cvičení a cvičení Pilates. Používání gumového pásu navíc intenzivněji zatěžuje vaše svaly a zpříjemňuje cvičení. Hlavním úkolem gumového pásu je vytvářet odpory, které musíte překonat, a proto cvičební programy využívající posilovací gumu účinně posilují břišní, pažní, zádové a pánevní svaly. Cvičení s gumovým pásem zvyšuje pružnost těla a pomáhá také při hubnutí. Rukojeti na koncích přispívají ke stabilní poloze ruky nebo nohy během cvičení.

Kategorie zařazení

Doporučujeme k Fitness expandér Body TrimmerBody Sculpture