Sportovní bundy

Při výběru sportovní bundy je třeba si předem ujasnit, k jakému účelu ji budete využívat nejčastěji, a do jakého prostředí a počasí ji budete nosit. Například softshellové bundy jsou lehčí variantou bund, jsou univerzální a velmi oblíbené. V chladném počasí příjemně zahřejí. Zimní prošívané bundy jsou zase ideální pro nejchladnější dny v roce. Chystáte-li se na hory, vybírejte zimní lyžařské bundy, které vás díky svým speciálním materiálům a použitým technologiím perfektně ochrání před všemi nepříznivými vlivy počasí. Běžecké bundy jsou zase specifické tím, že jsou lehké a obvykle také opatřené reflexními prvky pro váš bezpečný trénink i za špatných světelných podmínek. Tou nejlepší volbou pro výšlap do hor jsou outdoorové bundy, mezi jejichž výhody patří i možnost univerzálního využití.

Moderní sportovní bundy vás dokáží ochránit před chladem, větrem i deštěm za nepříznivého počasí. Některé z použitých technologií dosahují téměř dokonalosti. Poskytují totiž skvělou prodyšnost, ale zároveň jimi neprofoukne vítr, nepropustí déšť, dobře odvádí pot a snadno se udržují.

Moderní pánské i dámské sportovní bundy z naší nabídky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a s využitím nejmodernějších technologií. Například bundy Under Armour poskytují tepelnou i větrnou izolaci, takže se obzvlášť hodí na běhání, běžky i outdoorové aktivity. Jak dámské, tak i pánské bundy Under Armour mají v častých případech odvětrávání v namáhaných místech, čímž je zajištěno dobré proudění vzduchu i odvod přebytečného tepla. Kromě toho sportovní bundy Under Armour využívají vysoce voděodolný materiál UA Storm, který odpuzuje déšť a sníh, takže jsou ideální pro sport v jakémkoli počasí. Některé funkční sportovní bundy disponují také vodoodpudivou úpravou DWR nebo ochranou proti UV záření.

V naší pestré nabídce naleznete také sportovní a lyžařské bundy 4F, s vynikajícími parametry prodyšnosti a voděodolnosti. Bundy 4F vás spolehlivě ochrání před deštěm i větrem, zároveň však dokáží zachovat skvělou prodyšnost a tepelný komfort. Dámské lyžařské bundy 4F se ideálně přizpůsobí tělu majitelky, a stejně jako pánské lyžařské bundy 4F vám zajistí komfort i za těch nejextrémnějších podmínek. Některé bundy 4F jsou opatřeny membránou s určitou hodnotou. Čím vyšší je tato hodnota, tím lepší je také ochrana na svazích. Samozřejmostí jsou také další prvky jako podlepené švy, větruvzdorná léga zipu, kapsa na skipas a DWR impregnace materiálu podporující ochranu proti absorpci vody.

Mimo dvě zmíněné prestižní sportovní značky Under Armour a 4F v naší nabídce najdete také bundy Trespass, využívající stejně tak moderní a pokročilé technologie, které vás spolehlivě ochrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami a zároveň zajistí perfektní pohodlí.